AHOL Střední odborná škola
obor
"Veřejnosprávní činnost"

Dálková forma studia

Obor: : pětiletý s maturitou
Kód oboru: 68-43-M/01
Škola: AHOL Střední odborná škola Náměstí Jiřího z Poděbrad 301/26, 703 00 Ostrava-Vítkovice
Školné: 12.100/rok
Poslední termín pro podání přihlášky na školní rok 2018/19:
Dny otevřených dveří:

Podat přihlášku ZDARMA

Začněte novou kariéru

Hledáte nové uplatnění a rádi byste pracovali na úřadě v obci, ve městě, na kraji, u soudu nebo v advokátní kanceláři? Pokud na to nemáte potřebné vzdělání, studujte atrativní obor Veřejnosprávní činnost dálkově. Naučíme vás vést správní agendu, zapojit se do běžného chodu státní správy a samosprávy, připravovat a realizovat nejrůznější projekty i hovořit cizím jazykem. Získané ekonomické a právní vzdělání vám usnadní snadno se uplatnit na trhu práce.

Dva cenné certifikáty zdarma

Studium, které probíhá moderní formou e-learningu, můžete snadno absolvovat při zaměstnání. Budete se učit orientovat v právním systému ČR i v základech evropského práva, dostanete základy účetnictví a naučíme vás základy veřejné správy a administrativy. Během studia si budete moci zdarma udělat “řidičák” na počítač (certifikát ECDL) i zdarma získat mezinárodně uznávaný jazykový certifikát z angličtiny, která je ve světě hlavním jednacím jazykem.

Dva cenné certifikáty zdarma

Atraktivní zaměstnání

Studijní obor Veřejnosprávní činnost Vás připraví pro samostatný výkon odborných činností v oblasti správních a administrativních úkonů v různých typech organizací státní správy a samosprávy, v oblasti justice, v kancelářích advokátů, notářů a v realitních kancelářích.