AHOL Vyšší odborná škola
vzdělávací program
"Management lidských zdrojů"

Vzdělávací program (DiS.)

Vzdělávací program: tříletý denní
Kód vzdělávacího programu:
Škola: AHOL Vyšší odborná škola Dušní 1106/8, 703 00 Ostrava
Školné: 5.050 Kč/semestr
Poslední termín pro podání přihlášky na školní rok 2018/19: 30.9. 2018
Dny otevřených dveří: 8. 12. 2017 (9.00-17.00), 5. 1. 2018 (9.00-17.00), 16. 2. 2018 (9.00-17.00)

Podat přihlášku ZDARMA

Vzdělávací program, který se počítá

Pokud rádi pracujete s lidmi, zajímá vás strategie řízení lidských zdrojů, specifické chování lidí v organizaci, nebo pracovněprávní vztahy, je tento vzdělávací program právě pro vás. Při studiu se seznámíte s teorií práva, s právními normami, ale i s pojmy z podnikové ekonomiky, finančního řízení podniku, managementu, marketingu, účetnictví, sociologie a psychologie, jakož i s uměním používat public relations. To vše budete při řízení lidských zdrojů v praxi potřebovat.

Spousta výhod

Vzdělávací program bez přijímaček. Výuka odborníky z praxe. Student má tentýž status studenta včetně všech výhod jako by studoval na VŠ. Během studia odborné exkurze ve veřejných institucích, v personálních agenturách a na personálních oddělení významných firem. V posledním ročníku skvělá odborná praxe v délce trvání 16 týdnů (560 hod.). Závěrečná zkouška v odborném předmětu v cizím jazyce, která umožní snadnou adaptaci v mezinárodním prostředí velkých firem. Po ukončení studia možnost pokračovat ve zkráceném bakalářském studiu na vysoké škole.

Spousta výhod

Výborné uplatnění v praxi

Absolventi vzdělávací programu mají bezproblémové uplatnění v HR managementu velkých firem, v personálních útvarech malých firem, v personálních a pracovních agenturách, státních institucích a veřejné správě, na úřadech práce, na úřadech sociálního zabezpečení a ve vzdělávacích institucích zaměřených na celoživotní učení, rekvalifikace, kurzy, získávání dílčích kvalifikací, výchovu a vzdělávání dospělých.