AHOL Vyšší odborná škola
vzdělávací program
"Cestovní ruch"

Vzdělávací program (DiS.)

Vzdělávací program: tříletý denní
Kód vzdělávacího programu:
Škola: AHOL Vyšší odborná škola Dušní 1106/8, 703 00 Ostrava
Školné: 5.050 Kč/semestr
Poslední termín pro podání přihlášky na školní rok 2018/19: 30. 9. 2018
Dny otevřených dveří: 8. 12. 2017 (9.00-17.00), 5. 1. 2018 (9.00-17.00), 16. 2. 2018 (9.00-17.00)

Podat přihlášku ZDARMA

Vzdělávací program, který se počítá

Chcete cestovat po celém světě? Láká vás práce na manažerských pozicích ve firmách podnikajících v oblasti cestovního ruchu? Chcete vést vlastní cestovní kancelář nebo cestovní agenturu? Baví vás práce s lidmi, třeba v rámci kongresového cestovního ruchu? Láká vás práce turistického průvodce? Baví vás studium cizích jazyků? Chcete získat praktické dovednosti již během vašeho studia?

Spousta výhod

Vzdělávací program bez přijímaček. Výuka odborníky z praxe. Studium tří světových jazyků. Student má tentýž status studenta včetně všech výhod jako by studoval na VŠ. Během studia nabídka dalších odborných kurzů) a skvělá odborná praxe ve špičkových cestovních kancelářích a genturách v délce trvání 16 týdnů (560 hod.). Závěrečná zkouška v odborném předmětu v cizím jazyce, která umožní snadnou adaptaci v mezinárodním prostředí velkých firem. Po ukončení studia možnost pokračovat ve zkráceném bakalářském studiu na vysoké škole.

Spousta výhod

Výborné uplatnění v praxi

Připravíme vás na práci: podnikatelů, manažerů a projektových specialistů v cestovních ruchu, destinačních manažerů, letušek a stevardů, cestovních poradců pro VIP klientelu, obchodních manažerů v cestovních ruchu, turistických průvodců, delegátů cestovních kanceláří, odborných pracovníků společností pořádajících festivaly, veletrhy a výstavy, animátorů volnočasových aktivit, apod.