04.09.2017
 

Zahájení školního roku na AHOL SOŠ proběhlo dne 4. 9. 2017 opravdu slavnostně. Žáci všech oborů a ročníků se v 10 hodin sešli v sále Clarion Congress hotelu v Ostravě - Vítkovicích, kde už na ně čekal bohatý program. Oficiální přivítání mohli vyslechnout jednak z úst ředitelky AHOL SOŠ Ing. Radmily Sosnové, ale také od zakladatele škol AHOL JUDr. Josefa Holíka. Pozdravit naše studenty dorazili i významní hosté - starosta městského obvodu Ostrava - Vítkovice, pan Petr Dlabal, členka rady Moravskoslezského kraje, paní Radomíra Vlčková, a ředitel Sdružení pro rozvoj Moravskoslezského kraje, Ing. Radúz Mácha. 

Kromě oficiálního zahájení bylo zásadním bodem programu přivítání prvních ročníků a jejich seznámení s třídními učiteli. Význam a slavnostnost této akci dodalo vystoupení školního pěveckého sboru AHOL SOŠ, neboť ten celou akci zahájil státní hymnou a ukončil hymnou studentskou. Na zpestření programu se pak podíleli i studenti, a to Zuzana Vítečková svým tanečním vystoupením a Hana Seidelová zpěvem.

A jaké by mohlo být motto pro letošní školní rok? ..." Se svým studiem nakládej tak, aby sis na konci letošního školního roku mohl říct - jsem se sebou spokojen."