Recenze našich absolventů

 • V tomto oboru jsem načerpal spoustu znalostí z oblasti marketingu nebo ekonomiky, které využívám dodnes. Líbil se mi přístup učitelů k žákům a to, že jsme se tu cítili jako doma. Strávil jsem zde mnoho příjemných chvil.

  Dominik Berger, absolvent 2015,

  AHOL Střední odborná škola, vzdělávací program Marketingová komunikace

 • Na AHOLu byly výborné učitelky a to, co mě naučily, nyní oceňuji v praxi na interně ve Fakultní nemocnici v Ostravě.

  Kristýna Vojkovská, absolventka 2016,

  AHOL Střední odborná škola, vzdělávací program Ošetřovatel

 • AHOL mi dal mnoho. Například jsem se naučila během 4 let úplně nový jazyk – ruštinu, ze kterého jsem také úspěšně odmaturovala. Maturitní zkoušku bych nesložila bez skvělého týmu pedagogů, kteří mě během studií drželi palce v budování mé kariéry. Pomohli mi najít cestu, abych vše zvládla, když jsem kvůli vystoupení nestíhala učivo.

  Táňa Bystroňová, absolventka 2015,

  AHOL Střední odborná škola, vzdělávací program Pedagogické lyceum

 • AHOL mě naučil, že pracovat na sobě a snažit se být pořád lepší má opravdu smysl. Osvědčuje se mi to pořád při studiu na vysněné vysoké škole.

  David Krop, absolvent 2014,

  AHOL Střední odborná škola, vzdělávací program Pedagogické lyceum

 • AHOL mi poskytl možnost se v průběhu studia věnovat i mé profesionální sportovní dráze, díky čemuž dnes mohu oblékat dres HC Kometa Brno. Zároveň jsem na škole pochopil, jak je kvalitní vzdělání pro život důležité.

  Jan Štencel, absolvent 2014,

  AHOL Střední odborná škola, vzdělávací program Sportovní management

 • Z vlastních zkušeností bych rád doporučil studium tohoto oboru. Jako jednatel společnosti Business Law Management a předseda představenstva Superbet PL ho shledávám prospěšným, a to z pohledu uplatnění v praxi i z pohledu potenciálního vysokoškolského studia.

  Aleš Dobeš, absolvent 1996,

  AHOL Střední odborná škola, vzdělávací program Veřejná správa a regionální rozvoj

 • Obor Oroticko-protetický technik je v současné době více než potřebný – pacientů, u nichž je kvalita života přímo závislá na funkční a moderní ortotické nebo protetické pomůcce, bohužel přibývá a tomu odpovídá i stoupající potřeba odborníků v této oblasti.

  MUDr. Petr Krawczyk, předseda Ortopedicko-protetické společnosti ČLS JEP z. s.,

  AHOL Střední odborná škola, vzdělávací program Ortoticko-protetický technik

 • Absolventi budou mít široké uplatnění ve zdravotnických zařízeních, které s postupem nových technologií a to včetně digitálních, postrádají mladé zaměstnance připravené nejen po medicinské, ale i po technické stránce, což obor protetický technik zaručuje.

  Ing. Pavel Burian, jednatel společnosti PROTEOR CZ s.r.o.,

  AHOL Střední odborná škola, vzdělávací program Ortoticko-protetický technik

 • Studium tohoto oboru mi ukázalo směr, kterým se chci v životě vydat, a dalo podněty i prostor k rozvoji podnikání. V současné době provozuji vlastní eshop.

  Lukáš Sluka, absolvent,

  AHOL Střední odborná škola, vzdělávací program Marketingová komunikace