15.12.2017
 

Jako každoročně, i letos v prosinci se AHOL - Střední odborná škola na vánoční svátky naladila na Vánočním punči. Ve škole se opět sešli nejen žáci prvních ročníků, ale i jejich rodiče, prarodiče a sourozenci, aby ve sváteční atmosféře strávili příjemné chvíle s učiteli a vedením školy a zároveň aby posoudili, co nového přinesly čtyři měsíce ve škole novým studentům.

Každý obor překvapil - Pedagogické lyceum si připravilo divadelní představení, Právo a veřejná správa průvodní slovo, ekonomické obory zaujaly svým novátorským pojetím reklamy. Vrcholem večera pak jednoznačně bylo vystoupení školního sboru pod taktovkou Mgr. Jitky Zubíčkové, v jehož podání zazněly známé i méně známé vánoční koledy.

Posezení v jídelně pak zpestřila činnost studentských fiktivních firem, které velmi profesionálně poskytovaly poradenství z oblasti životního stylu, i stánky, kde bylo možno zakoupit vánoční dárky. Celý večer pak zakončila bohatá tombola, jejímž vítězům srdečně blahopřejeme a doufáme, že svou výhru dobře využijí.