Dny otevřených dveří

Den otevřených dveří nabízí spoustu cenných informací

Využijte možnosti přijít se k nám podívat v rámci "Dnů otevřených dveří" a seznámit se s výjimečnou atmosférou školy.

 

Termíny Dnů otevřených dveří

LEDEN 2018: SOB 13. 1. 2018 10.00-13:00

ÚNOR 2018: ČTV 8. 2. 2018 15.00-18.00

 

Program dnů otevřených dveří

 

Připravili jsme řadu zajímavých stanovišť, které se specializují na různé oblasti zájmů. Zkrátka nepřijde ten, kdo se zajímá o multimédia a moderní technologie. Ve školním TV studiu vás prací před kamerou i za ní provedou odborníci přímo z praxe: moderátor České televize a hitrádia Orion pan Radek Erben, kameraman na volné noze pan Zdeněk Bárta. V našem fotografickém ateliéru vám vyhotoví skvělou fotografii profesionální fotograf pan Marian Mrózek.

 

Humanitně nadaní studenti se mohou zapojit do pěveckého vystoupení Pedagogického lycea, či v rámci simulace zasedání zastupitelstva města si zkusit obhájit a prosadit svůj záměr. Každý, koho baví cizí jazyky, může využít příležitosti otestovat znalosti angličtiny s naší rodilou mluvčí Lauren při „čaji o páté".


Ten, kdo pečuje o své zdraví, bude mít možnost nechat si změřit krevní tlak, či provést bio impedanční analýzu stavby těla na přístroji Tanita.

 

Naší skvělou novinkou je protetické stanoviště, kde si můžete nechat změřit kvalitu chůze na Tensometrické plošině, která analyzuje rozložení tlaku na chodidlech při stoji i chůzi.

 

Individuální prohlídky

V případě, že dny otevřených dveří nestihnete, využijte možnosti prohlédnout si budovu školy i mimo dny otevřených dveří. Stačí se dopředu objednat a my se o vás rádi postaráme.